Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Półfinał kadetek czas zacząć !!!

Miło nam poinformować, iż Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Rybnik został organizatorem turnieju półfinałowego Mistrzostw Śląska Kadetek. Jest to bardzo dobra informacja dla zawodniczek i klubu UKS "Jedynka".
Nasze kadetki występując w roli gospodarza zmierzą się z drużynami województwa śląskiego: Dąbrowy Górniczej, Katowic i Halemby. Turniej rozgrywany będzie w dniach 29-31 stycznia 2016r. w hali MOSiR Rybnik - Niedobczyce przy ul. Górnośląskiej 108. Wszystkich miłośników siatkówki serdecznie zapraszamy do naszej hali prosząc o wsparcie i głośny doping dla naszych kadetek.

Program Turnieju Półfinałowego:

Grupa 7
  1. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
  2. KPKS Halemba
  3. UKS Olimpia Katowice
  4. UKS Jedynka Rybnik

Kolejność spotkań:

29 stycznia 2016r. (piątek)
  1. Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Jedynka Rybnik (mecz o godzinie 15:00)
  2. KPKS Halemba - UKS Olimpia Katowice (30 minut po zakończeniu spotkania)
30 stycznia 2016r. (sobota)
3. UKS Olimpia Katowice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (mecz o godzinie 10:00)
4. KPKS Halemba - UKS Jedynka Rybnik (30 minut po zakończeniu spotkania)
 
31 stycznia 2016r. (niedziela)
5. KPKS Halemba - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (mecz o godzinie 10:00)
6. UKS Jedynka Rybnik - UKS Olimpia Katowice (30 minut po zakończeniu spotkania)

 

Partnerzy

Rybnik

Szps