Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Pierwszy turniej w nowym roku młodziczek starszych

Pierwszy turniej młodziczek w roku 2016 odbył się w Jaworznie. Rybniczanki grając pierwszy mecz z gospodarzem turnieju drużyną MCKiS Jaworzno przegrały po tie - breaku 1:2. Mecz bardzo zacięty, ale w końcówce seta zabrakło trochę szczęścia i to zadecydowało o przegranym secie.

Natomiast w drugim meczu rybnickie młodziczki pokonały 2:0 drużynę MKS-MOS Płomień Sosnowiec. Przez cały turniej dało się zauważyć postępy w grze, jakie czynią nasze młode siatkarki. To pokazuje, że młodziczki z rocznika 2001 mają jeszcze do wykorzystania spore rezerwy postępu.

MCKiS Jaworzno - UKS Jedynka Rybnik 2:1 (19:25, 25:15, 15:12)
UKS Jedynka Rybnik - MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:21, 25:18)

 

UKS "Jedynka" Rybnik: Weronika Kudzielko (kapitan), Wiktoria Niedziela, Wiktoria Kuczera, Alicja Dereń, Dominika Koterla, Martyna Wagner, Anna Merkel, Agata Chamara (libero), Paulina Krzystała, Natalia Hałota, Sara Erbel, Wiktoria Marek.

Partnerzy

Rybnik

Szps