Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Kadetki w Półfinale Mistrzostw Śląska

Wygrywając 3:0 wyjazdowy mecz z drużyną Silesią Volley Chorzów nasze kadetki uzyskały awans do Półfinału Mistrzostw Śląska. Bardzo dobra gra, konsekwencja w działaniach i koncentracja zaowocowały wygraną. Rybniczanki w tym meczu dominowały w każdym elemencie siatkarskim.

Warto dodać, że po długiej kontuzji swój pierwszy i cały mecz w kadetkach rozegrała Agata Szmajduch. Sukces naszych siatkarek to efekt ich ciężkiej pracy i wkładu podczas treningów, obozów i rozgrywanych meczów od samych młodziczek. Teraz czekamy na rozstawienie w meczach półfinałowych a dziewczyną życzymy kolejnych sukcesów.

Silesia Volley Chorzów - UKS Jedynka Rybnik  0:3 (9:25, 15:25, 13:25)

 

UKS "Jedynka" Rybnik: Martyna Buchalik (kapitan), Agata Szmajduch, Sandra Jonderko , Wiktoria Rycman (libero), Agata Chamara (libero), Anna Wącirz, Klaudia Turek, Zuzanna Pawlaszczyk, Alicja Grzenik, Renata Pinior, Weronika Kudzielko, Paulina Krzystała.

Partnerzy

Rybnik

Szps