Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Pewna wygrana kadetek

W dniu 1.12.2015r. grające w roli gospodarza kadetki UKS "Jedynka" Rybnik nie dały żadnych szans zespołowi SV MOSiR Zabrze. Od samego początku widać było, że siatkarki z Zabrza nie będą w stanie zagrozić dobrze grającym kadetkom z Rybnika. W meczu tym trener naszego zespołu mógł swobodnie dawać szanse gry kolejnym dziewczynom. 3:0 to wynik, na który zdecydowanie zasłużyły dziewczyny naszego UKS-u.

UKS Jedynka Rybnik - SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:10, 25:10, 25:5)
 

UKS "Jedynka" Rybnik: Sandra Jonderko (kapitan), Wiktoria Rycman (libero), Agata Chamara (libero), Klaudia Turek, Natalia Hałota, Alicja Grzenik, Renata Pinior, Weronika Kudzielko, Paulina Krzystała, Dominika Koterla, Roksana Paleczny, Anna Merkel.

Partnerzy

Rybnik

Szps