Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Dwa zwycięstwa młodziczek młodszych

Sobotni turniej młodziczek nasze siatkarki grały w roli gospodarza z drużynami Dębowianka Dębowiec i MUKS Sari Żory II. W obydwu spotkaniach młodziczki UKS "Jedynka" Rybnik II zaprezentowały bardzo dobry styl gry.

Grając konsekwentnie i wypełniając wszystkie założenia, które postawił przed naszymi młodymi siatkarkami trener zaowocowały podwójną wygraną w stosunku 2:0. Podkreślić warto, że jest to pierwsza podwójna wygrana w turnieju młodziczek rocznika 2002 w rozgrywkach SZPS sezonu 2015/2016.

UKS Jedynka Rybnik II - Dębowianka Dębowiec  2:0 (25:16, 25:12)
MUKS Sari Żory II - UKS Jedynka Rybnik II  0:2 (14:25, 6:25)

 

UKS "Jedynka" Rybnik II: Szmajduch Natalia, Pakura Kinga, Laskowska Aleksandra, Maciończyk Karolina, Maciończyk Małgorzata, Ziętek Julia, Smołka Dominika, Zielawska Marta, Nytko Martyna, Michalak Aleksandra, Juszko Daria, Filec Natalia.

Partnerzy

Rybnik

Szps