Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Kadetki straciły fotel lidera

Kadetki naszego UKS-u grając na wyjeździe z UKS Net Piekary Śląskie wygrywając mecz mogły umocnić się na pozycji lidera. Niestety przegrywając 3:0 w meczu z drużyną PIekar Śląskich nasze siatkarki spadły w tabeli na drugą pozycję.

W samym meczu niewiele zabrakło do wygrania setów. Na pewno przegrany pierwszy set w stosunku 26:28 w jakimś stopniu zaważył na losach spotkania. Grając dwa razy z drużyną UKS Net Piekary Śląskie można sądzić, że przeciwnik nie leży naszym siatkarkom.

UKS Net Piekary Śląskie - UKS Jedynka Rybnik  3:0 (28:26, 25:23, 25:20)

UKS "Jedynka" Rybnik: Martyna Buchalik (kapitan), Sandra Jonderko, Wiktoria Rycman (libero), Agata Chamara (libero), Klaudia Turek, Natalia Hałota, Alicja Grzenik, Renata Pinior, Weronika Kudzielko, Paulina Krzystała, Dominika Koterla, Gabriela Wasiołek.

Partnerzy

Rybnik

Szps