Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Zwycięskie kadetki

We wtorkowe popołudnie kadetki UKS "Jedynka" podejmowały w roli gospodarza drużynę MUKS Michałkowice. Pierwszy set był dominacją rybniczanek, które wygrały 25:14. W dwóch pozostałych setach drużyna przyjezdnych wzięła się w garść i zaczęła stawiać opór.

Rybnickie kadetki od samego początku będąc drużyną lepszą nie dała się zaskoczyć i w końcowym wyniku wygrała 3:0. Warto zaznaczyć, że po ostatniej kolejce nasze siatkarki są liderem w swojej grupie.

UKS Jedynka Rybnik - MUKS Michałkowice 3:0 (25:14, 25:21, 25:20)
 

UKS "Jedynka" Rybnik: Martyna Buchalik (kapitan), Sandra Jonderko, Anna Wącirz, Wiktoria Rycman (libero), Agata Chamara (libero), Klaudia Turek, Zuzanna Pawlaszczyk, Alicja Grzenik, Renata Pinior, Weronika Kudzielko, Paulina Krzystała, Dominika Koterla.

Partnerzy

Rybnik

Szps