Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Młodziczki z rocznika 2001 w Ćwierćfinale Mistrzostw Śląska

W sobotę i niedzielę nasze młodziczki starsze rozegrały dwa ostatnie turnieje III etapu. Sobotni turniej odbył się w Rybniku a niedzielny w Katowicach. Turnieje zawodniczki "Jedynki" musiały rozegrać bez dwóch zawodniczek, których wyeliminowały kontuzje.

Grając w sobotę pierwszy mecz siatkarki z Rybnika przegrały 0:2 z drużyną UKS Źródełko Katowice natomiast drugi wygrały 2:0 z zawodniczkami UKS Trójki Mikołów. Pierwszy mecz niedzielny przysporzył nam wiele emocji. Grając z gospodarzem UKS Źródełko Katowice nasze siatkarki uległy po tie - breku 1:2. Wygrywając drugi mecz wyraźnie z zespołem KPKS Halemba 2:0 nasze młodziczki przypieczętowały awans do ćwierćfinałów z drugiego miejsca. Grającym dalej naszym siatkarkom w kolejnym etapie życzymy dużo szczęścia i powodzenia.

14.11.2015r. (Sobota):
UKS Jedynka Rybnik - UKS Źródełko Katowice 0:2 (10:25, 10:25)
UKS Trójka Mikołów - UKS Jedynka Rybnik 0:2 (23:25, 20:25)
 
15.11.2015r. (Niedziela):
UKS Źródełko Katowice - UKS Jedynka Rybnik 2:1 (21:25, 25:13, 15:7)
UKS Jedynka Rybnik - KPKS Halemba 2:0 (25:7, 25:11)
 
UKS "Jedynka" Rybnik: Weronika Kudzielko (kapitan), Wiktoria Kuczera, Alicja Dereń, Dominika Koterla, Martyna Wagner, Anna Merkel, Agata Chamara (libero), Paulina Krzystała, Natalia Hałota, Sara Erbel.
 
 
       

Partnerzy

Rybnik

Szps