Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

3 punkty Kadetek

Kadetki UKS "Jedynka" Rybnik w miniony wtorek wygrały z drużyną Silesia Volley Chorzów 3:0. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, bo w każdym secie zawodniczki z Chorzowa stawiały opór. Rybniczanki prowadząc konsekwentną grę i założenia taktyczne doprowadzały do wygrania każdego z setów.

Mecz ten był także meczem debiutów, w którym to poszczególne szanse dostawały rybnicke młodziczki. W następnej kolejce siatkarki naszego UKS-u ponownie będą grały w roli gospodarza. Chętnych do obejrzenia spotkania z drużyną MUKS Michałkowice serdecznie zapraszamy na Halę MOSiR przy ul. Górnośląskiej 108 na godzinę 17:00.

  UKS Jedynka Rybnik - Silesia Volley Chorzów 3:0 (25:17, 25:19, 25:20)

 

UKS "Jedynka" Rybnik: Martyna Buchalik (kapitan), Sandra Jonderko, Anna Wącirz, Wiktoria Rycman (libero), Agata Chamara (libero), Klaudia Turek, Zuzanna Pawlaszczyk, Alicja Grzenik, Renata Pinior, Weronika Kudzielko, Paulina Krzystała, Natalia Hałota.

Partnerzy

Rybnik

Szps