Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Kolejne zwycięstwa młodziczek starszych

W pierwszym wyjazdowym turnieju drugiego etapu Mistrzostw Śląska Młodziczek drużyna UKS "Jedynka" Rybnik z rocznika 2001 grała z drużynami KPKS Halemba i UKS Trójka Mikołów. Pierwszy mecz rybniczanki grały z drużyną UKS Trójka Mikołów i wygrały 2:0.

Drugie spotkanie nasze młodziczki rozegrały z gospodarzem turnieju drużyną KPKS Halemba i również wygrały 2:0. W obydwóch spotkaniach młodziczki UKS "Jedynka" Rybnik nie dały szans przeciwniczkom i zasłużenie wygrały po 2:0. Wygrywając turniej bez straty seta to efekt ciężkiej pracy na treningach i wielkiej jedności w rybnickiej drużynie.

UKS "Jedynka" Rybnik: Weronika Kudzielko (kapitan), Wiktoria Niedziela, Wiktoria Kuczera, Alicja Dereń, Dominika Koterla, Martyna Wagner, Anna Merkel, Agata Chamara (libero), Paulina Krzystała, Natalia Hałota, Sara Erbel, Wiktoria Marek.

Partnerzy

Rybnik

Szps