Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Wygrana w bardzo dobrym stylu

W dniu 27.10.2015 roku drużyna naszych kadetek zmierzyła się w meczu wyjazdowym z siatkarkami z Pszczyny. Mecz z UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zapowiadał się na ciężki, lecz koncertowa gra kadetek UKS "Jedynka" Rybnik dała nam zwycięstwo 3:0.

Grając w tym dniu dziewczyny z Rybnika były lepsze w każdym siatkarskim elemencie i można powiedzieć, że dominowały na parkiecie. Wszyscy liczymy na to, że będzie tak w kolejnych meczach. Gratulując dziewczynom dziękujemy za ich wygraną w dniu dzisiejszym.

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (13:25, 16:25, 14:25)
 
UKS "Jedynka" Rybnik: Martyna Buchalik (kapitan), Sandra Jonderko, Anna Wącirz, Wiktoria Rycman (libero), Agata Chamara (libero), Klaudia Turek, Zuzanna Pawlaszczyk, Alicja Grzenik, Renata Pinior, Oliwia Płowucha, Natalia Stebel, Roksana Paleczny.

Partnerzy

Rybnik

Szps