Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Młodziczki młodsze z wygraną

W sobotę 24.10.2015r. odbył się pierwszy turniej II etapu młodziczek z rocznika 2002. Siatkarki UKS "Jedynka" Rybnik II wystąpiły w roli gospodarza. Pierwszy mecz rybnickie siatkarki stoczyły z VC Victoria-MOSiR Cieszyn. Mecz był wyrównany jednak o sile siatkarek z Cieszyna decydowały w wyjściowym składzie trzy starsze zawodniczki.

W efekcie rybniczanki przegrały mecz 0:2. Drugi mecz nasze dziewczyny stoczyły z zespołem UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II. Dobra gra w pierwszym secie i wyrównana końcówka drugiego seta dała siatkarką z Rybnika wygraną 2:0. Teraz dziewczyny mają dwutygodniową przerwę w meczach, więc mogą spokojnie przygotować się do kolejnych gier.

UKS "Jedynka" Rybnik II - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 0:2

UKS "Jedynka" Rybnik II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II 2:0

UKS "Jedynka" Rybnik II: Szmajduch Natalia, Koczor Paulina, Laskowska Aleksandra, Maciończyk Karolina, Maciończyk Małgorzata, Ziętek Julia, Ochocka Olga, Smołka Dominika, Zielawska Marta, Nytko Martyna, Michalak Aleksandra, Juszko Daria.

 

Partnerzy

Rybnik

Szps