Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Dobry mecz kadetek

W czwartym meczu ligi kadetek drużyna UKS "Jedynka" Rybnik zmierzyła się z drużyną Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice. Od samego początku wiadomo było, że łatwo punktów się nie zdobędzie. W pierwszych dwóch setach przewagę z gry miały gospodynie i też wynik 2:0 nie był zaskoczeniem.

Trzeci set jednak był wyrównany, ale z przewagą dla przyjezdnych. Po trzech setach było 2:1. Czwarty set był niezwykle zacięty, ale do zwycięstwa zabrakło w końcówce seta trochę szczęścia i zimnej krwi. Rybniczanki przegrywają go na przewagi i robi nam się tie - break. Po pełnej koncentracji i woli zwycięstwa kadetki z Rybnika ostatecznie wygrywają seta piątego i całe spotkanie w stosunku 3:2.

UKS Jedynka Rybnik - Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice 3:2 (25:20, 25:22, 22:25, 26:28, 15:12

UKS "Jedynka" Rybnik: Martyna Buchalik (kapitan), Sandra Jonderko, Anna Wącirz, Wiktoria Rycman (libero), Agata Chamara (libero), Klaudia Turek, Zuzanna Pawlaszczyk, Alicja Grzenik, Renata Pinior, Oliwia Płowucha, Natalia Stebel, Roksana Paleczny.