Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Zwycięstwo w Zabrzu

Późnym popołudniem, bo o godzinie 18:30 mecz wyjazdowy kadetek do Zabrza rozpoczęła drużyna naszego UKS-u. Pierwsze dwa sety mimo wygranych nie wyglądały tak jak by oczekiwał trener naszych siatkarek. Przez dłuższy czas nie można było narzucić znacznego tempa gry ze strony rybniczanek.

Dopiero trzeci set pokazał siłę naszych kadetek i przypieczętował zwycięstwo. W konfrontacji z drużyną z SV MOSiR Zabrze wychodzimy zwycięsko i przywozimy do Rybnika cenne 3 punkty.

SV MOSiR Zabrze - UKS Jedynka Rybnik 0:3 (22:25, 18:25, 7:25)

UKS "Jedynka" Rybnik: Martyna Buchalik (kapitan), Sandra Jonderko, Anna Wącirz, Wiktoria Rycman (libero), Agata Chamara (libero), Klaudia Turek, Zuzanna Pawlaszczyk, Alicja Grzenik, Renata Pinior, Oliwia Płowucha, Natalia Stebel, Roksana Paleczny.