Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Pierwsze zwycięstwo w III lidze

Pierwszy set spotkania do połowy toczył się bardzo równo, później to dziewczyny ze Szczyrku uzyskały niewielką przewagę i w końcówce prowadziły już 23:20, wtedy w polu zagrywki pojawiła się Patrycja Scheithauer, która trudną zagrywką przeważyła szalę na nasza stronę. Wygrywamy seta 25:23.
Drugi set bardzo podobny znów przegrywamy w końcówce 22:19 i znów dobre zagrywki Martyny Kowalczyk i Sylwii Czajkowskiej pozwalają nam wygrać set 26:24. Trzeci set toczony już całkowicie pod nasze dyktando. Szczyrk popełnia szereg błędów w przyjęciu, ataku i zagrywce. My to wykorzystujemy i wygrywamy do 14, a całe spotkanie 3:0.

SMS PZPS Szczyrk III - UKS Jedynka ERBUD Rybnik  0:3 (23:25, 24:26, 14:25)
Skład: Kowalczyk M., Krzystała M, Czajkowska S., Scheithauer P., Adamska M., Turek K., Dziwoki J., Molenda M., Frankowska P., Puszczewicz M., Rycman W.