Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Nieudany początek 3 Ligii

Na swój pierwszy mecz 3 Ligi Kobiet Rybniczanki pojechały do Krzanowic. Mecz rozpoczęła krótka ceremonia na której minutą ciszy oddano hołd zmarłej niedawno pani Halinie Nagler wiernej działaczce klubu z Krzanowic. W pierwszym secie spotkania całkowicie dominowały gospodynie, punktowały zagrywką i grały skutecznie w ataku.
W drugim secie to Rybniczanki od początku kontrolowały grę do skutecznych ataków dołożyły szczelny blok wygrywają seta. Set trzeci i czwarty oba zespoły grały naprzemiennie zdobywając serie punktów, aby następnie je stracić, ale to siatkarki z Krzanowic w końcówkach zagrały skuteczniej wygrywając spotkanie 3:1 (25:11, 20:25, 25:19, 25:18)
Skład: Martyna Kowalczyk, Martyna Krzystała, Angelika Kabut, Patrycja Scheithauer, Marzena Adamska, Anna Reś, Oliwia Janus oraz Agata Szmajduch, Wiktoria Rycman, Sylwia Czajkowska, Sandra Jonderko, Marta Molenda