Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Jedna wygrana młodziczek rocznika 2001

Sobota 14 marca to zmagania młodziczek UKS "Jedynka" Rybnik II w turnieju, którego gospodarzem był zespół KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój. Pierwszy mecz rybnickie siatkarki toczyły z drużyną MUKS Michałkowice. Konsekwentna gra w pierwszym i drugim secie przyniosła zwycięstwo w meczu zespołowi z Rybnika 2:0.

Drugi mecz drużyna UKS-u toczyła z Jastrzębiem. Były to zmagania dwóch równych drużyn. Stan meczu po dwóch setach to 1:1. Po bardzo wyrównanym trzecim secie i odrobinie szczęścia w końcówce wygrywa zespół z Jastrzębia Zdróju. Rybnickie siatkarki w obydwu meczach zaprezentowały bardzo dobrą grę.

Wyniki wszystkich meczy:
KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój - MUKS Michałkowice 2:0 (25:16, 27:25)
MUKS Michałkowice - UKS "Jedynka" Rybnik II 0:2 (16:25, 22:25)
KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój - UKS "Jedynka" Rybnik II 2:1 (25:17, 8:25, 12:15)

UKS "Jedynka" Rybnik II: Weronika Kudzielko (kapitan), Wiktoria Kuczera, Alicja Dereń, Dominika Koterla, Martyna Wagner, Anna Merkel, Agata Chamara (libero), Paulina Krzystała, Wiktoria Niedziela,Natalia Hałota, Wiktoria Mateja.