Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Kolejny etap młodziczek II

W sobotę 07.03.2015r. kolejny etap rozgrywek ŚZPS rozpoczęły młodziczki z rocznika 2001. Turniej wyjazdowy odbył się w Katowicach a rywalkami naszego zespołu były drużyny: Sokół 43 AZS AWF Katowice II i KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój. W pierwszym meczu zawodniczki „Jedynki” Rybnik II zagrały z gospodyniami i niestety przegrały. Pierwszy set tego meczu był bardzo wyrównany i niewiele zabrakło do zwycięstwa. W drugim zaś błędy indywidualne na początku seta przełożył się na wynik końcowy tego meczu. Drugi mecz odbył się pomiędzy Rybnikiem a Jastrzębiem. Pierwszego seta wygrywają zawodniczki z Jastrzębia, zaś kolejne należały do Rybnika.

Sokół 43 AZS AWF Katowice II - UKS Jedynka Rybnik II 2:0 (25:23, 25:15)
UKS Jedynka Rybnik II - KRS Jastrząb TKKF Jastrzębie Zdrój 2:1 (17:25, 25:23, 15:10)

UKS Jedynka Rybnik II: Weronika Kudzielko (kapitan), Wiktoria Kuczera, Alicja Dereń, Dominika Koterla, Martyna Wagner, Anna Merkel, Agata Chamara (libero), Emanuela Krzos, Paulina Krzystała, Natalia Hałota.