Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Awans do półfinałòw

W dniach 12-14 stycznia w Rybniku na hali MOSIR w Niedobczycach został rozegrany turniej ćwierćfinałowy o Mistrzostwo Śląska juniorek. Zawodniczki UKS Jedynka Rybnik w pierwszym swoim spotkaniu uległy zespołowi KS Częstochowianka 3:1. Decydujące starcie czekało je zatem w środę z zespołem BKS Aluprof Bielsko Biała 2. Rybniczanki od początku zagrały swoją siatkówkę wygrywając spotkanie 3:0 zapewniając sobie tym samym udział w Półfinale Mistrzostw Śląska który rozgrywany będzie w dniach 26-28 stycznia. Gospodarz turnieju nie jest na ten moment znany.

Wyniki ćwierćfinałów:
UKS Jedynka Rybnik - KS Częstochowianka 1:3
KS Częstochowianka - BKS Aluprof Bielsko Biała 2 3:0
BKS Aluprof Bielsko Biała 2 - UKS Jedynka Rybnik 0:3

UKS Jedynka Rybnik w składzie: Zawisza Ewelina - kapitan, Krzystala Martyna, Kabut Angelika, Kobiec Aleksandra, Kurpanik Julia, Adamska Marzena, Dziwoki Julia - libero oraz Koska Weronika, Szmajduch Agata, Kowalczyk Martyna, Reś Anna, Gaweł Oktawia. 

Partnerzy

Rybnik

Szps