Uczniowski Klub Sportowy
„Jedynka” w Rybniku

Sekcja Siatkówki Dziewcząt

Ćwierćfinały Mistrzostw Śląska juniorek

Nasze juniorki w rundzie zasadniczej przegrały tylko dwukrotnie z tym samym zespołem czyli MOSM Tychy. Oba mecze zakonczyły sie tym samym rezultatem czyli 3:2 dla przeciwniczek. Dobra gra zapewniły sobie udział w cwierćfinałach mistrzostw śląska juniorek, który rozgrywany będzie w Rybniku w dniach 12-14 stycznia. Rywalkami rybniczanek będą KS Częstochowianka oraz BKS Aluprof Bielsko Biała 2.

Harmonogram rozgrywek:
12 styczeń godz. 15.00 UKS Jedynka Rybnik- KS Częstochowianka
13 styczeń godz. 16.00 KS Częstochowianka - BKS Aluprof Bielsko Biała 2
14 styczeń godz. 16.00 BKS Aluprof Bielsko Biała 2 - UKS Jedynka Rybnik
Wszystkich zapraszamy do kibicowania 

Partnerzy

Rybnik

Szps